Корзина
1408 отзывов
Все цены указаны оптом. Заказ сайта от 500 грнУзнать больше
+380639688927
+380
63
968-89-27
+380
63
968-89-27
+380
63
968-89-21
ЧП "Шуст" - Мужские и Женские кожаные перчатки оптом
Сонячні окуляри

Сонячні окуляри

Сонячні окуляри

07.02.13

Досить тривалий час незмінним атрибутом літнього вбрання залишаються сонцезахисні окуляри. Люди захищають обличчя від пекучих сонячних променів різними кремами, тоді як захистити очі від яскравого світла можуть тільки сонцезахисні окуляри. Тому в літній період та в сонячну погоду практично всі люди носять сонцезахистні окуляри. Мода не могла пройти повз такої популярної речі, в кожен сезон з'являються все нові різновиди сонцезахисних окулярів самих різних кольорів, форм і відтінків.Модні окуляри не тільки виконують основне призначення - захищати очі від палючих сонячних променів, але і доповнюють образ людини, підкреслюючи його кращі сторони зовнішності особи. 

 Сучасні окуляри є елегантним доповненням і своєрідною родзинкою і при необхідності можуть підкоригувати дрібні недоліки зовнішності. Головне правильно підібрати сонцезахисні окуляри, які будуть відмінно виглядати саме цій людині, а також підійдуть йому за стилем життя.

Другим елементом окулярів є лінзи.Саме лінзи в залежності від свого призначення захищають очі від сонячних променів. Лінзи поділяються на дві цінові категорії:

Це лінзи з фільтром UV400 - звичайни захист від сонця

Та лінзи polarized (поляризован лінзи) які повністю захищають ваші очі від шкідливих ультрафіолетових променів.

Спеціально для водіїв розроблені поляризаційні лінзи, які захистять ваші очі від сонячних променів, а також підвищують чіткість зображення за рахунок особливого відтінку лінзи. Такі лінзи дозволяють водієві комфортно вести авто навіть якщо на зустріч світить яскраве сонце. Деякі окуляри для водіїв мають універсальний відтінок лінзи, що дозволяє використовувати їх як у день так і у темну пору доби, захищаючи від світла фар зустрічних машин.

 У цьому році в модних колекціях робиться акцент на оригінальності моделей, нестандартних кольорах і формах. Така тенденція, швидше за все, збережеться і в наступні роки. Модні окуляри можна придбай в багатьох фірмових магазинах або замовити в онлайн-магазинах, але в цьому випадку Ви не зможете перед покупкою приміряти їх на себе.

Для представників сильної статі, які ведуть активний спосіб життя і не уявляють своє життя без постійного руху, підійдуть спортивні модні чоловічі окуляри. Хто сказав, що самі модні окуляри не можна поєднувати зі спортивним костюмом або в них не можна тренуватися? Такі сонцезахисні окуляри досить комфортні, і добре поєднуються практично з будь-яким одягом.

Керуючись вищенаведеними рекомендаціями і останніми віяннями моди, Ви зможете підібрати модель модних окулярів, які будуть виглядати досить ефектно і доповнять Ваш образ.