Відгуки про компанію ФОП Шуст
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОЛЕНА Г.
дуже дякую все підійшло
рекомендую - Юлія К.
- Анна М.
П’ять років працюю з цим магазином, завжди все добре, цей раз зробила 2 замовлення , ніхто не зв’язався. Сама телефонувала , писала, все списали на тривогу, хоча замовлення зробила ще до тривоги. Домовились на інший день, знову телефон не відповідає, у вайбері повідомлення не відписують. Насилу дозвонилась в 13:20 взяли трубку і сказали, що нікого немає і товар не відправлять. Діма Шуст, надіюсь відреагуєте!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaГалина З.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПавло К.
- Елла Н.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВладимир В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлексій В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрий Л.
